Du Motion na Bostonskom Maratonu
Screen Shot 2018-04-17 at 13.55.22
17 tra. 2018

Donosimo vam nekoliko fotografija s netom održanog Bostonskog Maratona na kojem smo od 13. do 16. travnja prisustvovali na poziv organizatora.

122. Bostonski maraton bio je po mnogočemu povijesno izdanje, kažu i najhladnije u protekle 33 godine. Des Linden prva je Amerikanka koja ga je osvojila u te iste 33 godine, Yuki Kawauchi prvi pobjednik iz Japana u zadnjih 31 godinu, a bilo je tu još mnogo sjajnih rezultata. Treba istaknuti i kako je 11. mjesto u muškoj konkurenciji osvojio trkač Daniel Daly koji je trčao za Hrvatsku! Daniel je rođen u Peruu, a majka mu je Hrvatica iz Dubrovnika.

Utrka se održala pod vrlo teškim uvjetima, osobito za trkače, ali svejedno bilo je to nevjerojatno iskustvo!

Na kraju još želimo spomenuti volontere – toliko izvanredne da ostavljaju bez riječi.

Bostone, nadamo se da se vidimo ponovno!